Grand Theft Multiplayer - GTMP

Temat na forum 'Ciekawe materiały' rozpoczęty przez Shivson, 28 Maj 2017.

 1. Shivson

  Shivson Nowy użytkownik

  Dołączył:
  7 Listopad 2015
  Postów:
  2
  Polubienia:
  0
  [​IMG]

  Od czasu premiery Grand Theft Auto V minęło sporo czasu. Już od początku istnienia ludzie zastanawiali się czy powstanie kiedyś alternatywny multiplayer, który da graczom tyle swobody co SAMP lub MTA. Wiele projektów było zamykanych przez firmy powiązane z Rockstar Games. Wiele projektów upadało ze względu na ciężką pracę która należało włożyć w rozwój platformy. A jeszcze inni po prostu przekonywali się, że ich umiejętności są zbyt niskie aby podjąć się tego zadania.

  [​IMG]

  Na szczęście przyszedł czas na premierę Grand Theft Multiplayer. GTMP to projekt alternatywnego trybu wieloosobowego z dedykowanymi serwerami, własnymi trybami gry i co najważniejsze, pełną swobodą w tworzeniu rozgrywki. Wszystko to, co dotychczas tworzone było w uniwersum GTA: San Andreas, przenosimy w nowy wymiar. Multiplayer tworzony jest od podstaw przez doświadczonych programistów, a zarazem entuzjastów serii Grand Theft Auto. Od samego początku starają się stworzyć nam, zwykłym graczom, możliwość poznania świata „piątki” na nowo.  [​IMG]


  Zarówno San Andreas: Multiplayer jak i Multi Theft Auto dało nam wiele wspaniałych godzin rozrywki. Pełne dynamiki, absurdu i zabawy serwer Deathmatch, świetnie zaprojektowane serwery Truckerskie czy znany większości tryb RolePlay. GTA: San Andreas ma już swoje lata i nadszedł najwyższy czas aby ustąpiła miejsca swojemu młodszemu bratu. GTMP oferuje ogromne możliwości programistom, którzy są w stanie stworzyć niesamowite rzeczy za pomocą API. Tworzenie skryptu gry opiera się przede wszystkim na języku C# (csharp) przy wykorzystaniu nugetów Grand Theft Multiplayer. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zaimplementować dodatki jak Entity Framework czy inne popularne rozwiązania programistyczne. Multiplayer oferuje również programowanie funkcji tak zwanych „Client Side”, które dają możliwości takie jak wykorzystanie CEFa (Chromium Embedded Framework). CEF daje ogromne możliwości projektowania interfejsu opartego na HTML’u, JavaScript oraz wykorzystaniu CSS. Nadszedł czas na odstawienie na półkę przestarzałych już braci SAMP oraz MTA.


  Oficjalna strona multiplayera

  http://gt-mp.net

  [​IMG]

  Wraz ze startem projektu GTMP, na scenie pojawił się pierwszy polski zawodnik w kategorii RolePlay. Los Santos V Role Play – to przede wszystkim serwer tworzony z myślą o starym dobrym RP, znanym z SAMP czy MTA. Kreujemy nowe wirtualne życie w uniwersum Grand Theft Auto V. Projekt składa się z doświadczonej ekipy, która swoje podboje zaczynała wiele lat temu na platformach poprzedniej generacji. Składamy się z ludzi, dla których RolePlay to wiele godzin świetnej rozrywki i możliwość złapania oddechu po ciężkim dniu.

  Stawiamy głównie na klimat oraz swobodę w kreowaniu wirtualnego świata przez graczy. GTA V pozwala nam na wprowadzenie wielu innowacji do świetnie znanego trybu gry. Interiory w otwartym świecie, świetnie odwzorowane warunki pogodowe, ogromne miasto pełne niebezpiecznych uliczek oraz świetnych atrakcji.

  Bramy Los Santos ponownie staną otworem dla nowych mieszkańców, a to wszystko w połączeniu ze świetnym klimatem.

  Moglibyśmy opisywać godzinami wszystko to, co daje nam nowa platforma w uniwersum Grand Theft Auto V. Uważamy jednak, że najlepiej przekonacie się o tym sami.

  Zapraszamy na oficjalne forum serwera. Zapewniamy że nie będziecie żałować.

  Forum LSVRP

  http://forum.lsvrp.pl
   
Wczytywanie...
Podobne wątki - Grand Theft Multiplayer
 1. Michun755
  Odpowiedzi:
  0
  Wyświetleń:
  46
 2. mtvsh
  Odpowiedzi:
  8
  Wyświetleń:
  245
 3. NHitman
  Odpowiedzi:
  6
  Wyświetleń:
  279
 4. AnotherLifeChance
  Odpowiedzi:
  0
  Wyświetleń:
  377
 5. Cysiek
  Odpowiedzi:
  9
  Wyświetleń:
  920