National Trucking - SAMP

Temat na forum 'Serwery SA:MP/MTA' rozpoczęty przez kersting, 8 Kwiecień 2017.

 1. kersting

  kersting Nowy użytkownik

  Dołączył:
  8 Kwiecień 2017
  Postów:
  1
  Polubienia:
  0
  [​IMG]

  Witajcie użytkownicy! Chcielibyśmy zaprosić Was na nowo powstający serwer Truck, lecz przed tym, zapraszamy do przeczytania poniższej zapowiedzi! :)

  [​IMG]
  Otóż jesteśmy ekipą, której zależy na stworzeniu czegoś jednocześnie nowego jak i konwencjonalnego. Nasza postać musi sama poznać "świat" serwera, przez co gra nie staje się mdła i monotonna. Świetną rozrywkę zapewniają autorskie, teksturowane obiekty, oraz rozbudowane i estetyczne textdrawy. Wszystko jest w pełni zautomatyzowane, także nie musimy czekać z każdą prośbą, czy pytaniem na administratora.
  [​IMG]
  Poświęciliśmy wiele czasu na stworzenie całkowicie pionierskiego oprogramowania. Charakteryzuje się ono przede wszystkim oryginalnością, jak i najbardziej optymalnymi rozwiązaniami. Nie dajcie się jednak do końca zwieść frazie "optymalnymi". Owszem, wszystkie systemy są rzetelnie i nieskazitelnie wykonane, aczkolwiek pozostają solidnie rozbudowane. Wszystko jest na bieżąco debugowane i testowane przed "wypuszczeniem" grywalnej wersji aktualizacji.
  [​IMG]
  Tak jak już wyżej zostało wspomniane - oryginalne, teksturowane obiekty, z widniejącymi na nich napisami, urealniają wirtualny świat gry. Podobnie jak skrypty, zostały wykonane z pasją i 100%-ową dokładnością. Niektóre obiekty gracze będą mogli zobaczyć na zdjęciach, które zostaną udostępnione przed startem serwera.
  http://i.imgur.com/19iSPF8.png
  Na początek przedstawimy jakie organizacje będą dostępne na serwerze:
  - Policja
  - Służby Ratunkowe [w skład wchodzi pogotowie i straż pożarna]
  - Korporacja Taxi
  - Pomoc Drogowa
  - San News
  Każda z nich ma swoje zadania, oraz wiele systemów stworzonych na potrzebę każdej z nich. Niektóre ze sobą współpracują, inne konkurują. A jeszcze inne walczą z nowo powstającym gangiem działającym na terenie całego stanu.
  [​IMG]
  Co do forum - styl pomimo iż nie jest autorski, został w dużym stopniu debugowany, oraz edytowany specjalnie na potrzeby rozgrywki. Główna zabawa tkwi w samej grze na serwerze, a nie w estetyce forum. Zostało ono jednak odpowiednio przystosowane do naszego głównego źródła rozrywki.[/align]

  [​IMG]

  IP Serwera: Wkrótce!
  Adres forum: ntrp.pl
  Rodzaj serwera: Truck z elementami Role Play
  Rodzaj SA:MP'a: 0.3.7
  Planowany start serwera: Kwiecień 2017 r.

  Chcielibyśmy poinformować o tym, że nie jesteśmy w stanie określić dokładnego planowanego startu serwera, dlatego też jego start może się opóźnić, o czym gracze zostaną poinformowani, a na starcie wynagrodzeni przewidywanym bonusem!
  [​IMG]  [​IMG]

  Event ten będzie polegał na przewiezieniu jak największej ilości towarów dowolnym pojazdem transportowym. Po prawej stronie tuż pod pieniędzmi będzie ukazana tabelka, gdzie będzie napisanych trzech graczy posiadający aktualnie największą ilość towarów.

  Nagrody zostaną rozpisane wkrótce!

  Chcielibyśmy dodać, że wszystkie frakcje oprócz Pomocy Drogowej nie będą funkcjonować przez 24 godziny, aby wszyscy gracze mogli zapoznać się ze wszystkimi systemami, dlatego Policja nie będzie Wam przeszkadzać na początku! :icon_e_biggrin: Życzymy powodzenia oraz miłej jazdy!

  Start eventu: Na równo ze startem serwera
  Koniec eventu: 48 godzin po starcie serwera
   
  #1 kersting, 8 Kwiecień 2017
  Ostatnia edycja: 8 Kwiecień 2017
Wczytywanie...
Podobne wątki - National Trucking SAMP
 1. Real
  Odpowiedzi:
  0
  Wyświetleń:
  12
 2. dimeo32
  Odpowiedzi:
  0
  Wyświetleń:
  89
 3. karlos988
  Odpowiedzi:
  0
  Wyświetleń:
  505
 4. Vectrus
  Odpowiedzi:
  1
  Wyświetleń:
  871
 5. Daily
  Odpowiedzi:
  0
  Wyświetleń:
  1.203