R* dobiera się do kont graczy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Majkela, 31 Październik 2016.

 1. Majkela

  Majkela ∆=b²-4ac
  Zasłużony

  Dołączył:
  11 Listopad 2013
  Postów:
  200
  Polubienia:
  5
  Rockstar dobrało się do kont graczy i usunęło z nich MILIARDY GTA$! Spokojnie, nikt w firmie nie zwariował, a cała akcja wymierzona jest przeciwko oszustom i glitcherom, którzy w początkowym okresie dostępności GTA Online wykorzystywali bugi i glitche do zdobywania niebotycznych ilości pieniędzy. I choć Rockstar błędy usunął, pieniądze zdobyte na szwindlu spokojnie procentowały na kontach oszustów… Do teraz. Obecnie Rockstar usuwa z ich kont nielegalnie zarobione pieniądze, wyświetlając przy tym stosowny komunikat (patrz: obrazki do artykułu).

  [​IMG]
  [​IMG]

  I z jednej strony to bardzo dobrze, ale z drugiej... czy to nie właśnie w GTA zbrodnia powinna popłacać?
   
 2. Furia24

  Furia24 Użytkownik

  Dołączył:
  9 Maj 2014
  Postów:
  1.126
  Polubienia:
  5
  Heh dopiero teraz się za to wzięli. Z jednej strony zajebiście ale z drugiej czemu dopiero teraz ?
   
 3. TGMplay

  TGMplay Użytkownik

  Dołączył:
  5 Sierpień 2014
  Postów:
  385
  Polubienia:
  0
  Teraz dopiero spadnie grywalność GTA Online. Fakt, faktem dużo ludzi kupuje te sharki, ale jak usuną środki osobą które miały nielegalne pieniądze to myślicie, ze oni zaczną grać uczciwie? Może, ale znaczna mniejszość, pozostali po prostu przestaną grać w to, co poskutkuje mniejszym zainteresowaniem trybem, przez co może "oby" szybciej upadnie. Im szybciej GTA Online straci graczy i przestanie przynosić dochody tym szybciej R* wyprodukuje GTA VI wraz z nowym trybem online. To moja mała teoria, ale byc może ma sens ;d
   
 4. Kpuc87

  Kpuc87 Użytkownik
  Support

  Dołączył:
  8 Październik 2014
  Postów:
  4.455
  Polubienia:
  7
  No ciekawe ciekawe tylko co będę miał teraz rachunek na minusie bo kasę już wydałem ? To w takim razie dalsza gra w Online przestanie mieć sens ;D (ja i tak już nie gram)
  To szło bardzo łatwo zweryfikować już lata temu, przecież wystarczy odjąć dwa od dwóch w statystykach i widać ile kasy jest lewe.
   
 5. Paul

  Paul Użytkownik

  Dołączył:
  6 Lipiec 2014
  Postów:
  1.430
  Polubienia:
  8
  Z jednej strony bardzo dobrze że zabrali się za czyszczenie oszustów z gry. Jednak z drugiej strony trochę późno się za to zabrali. Ale lepiej późno niż w cale. Uważam jednak, że samo zabranie nielegalnych pieniędzy nie powinno być jedyną karą. Ban na dwa lub trzy miesiące w ramach nauczki. By pokazać że za oszukiwanie możemy stracić dostęp do gry na długi okres czasu.

  Większość graczy, którzy zdobywają pieniądze w taki sposób robią to praktycznie tylko po to, aby sprawdzić najnowsze dodatki. Myślę że rzadko odwiedzają tą grę. Ci co kupują Sharki chcą szybko zdobyć legalnie pieniądze bez ryzyka bana, ponieważ często odwiedzają GTA Online. Na pewno też sporo YouTuberów kupuję legalnie wirtualne pieniądze, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi dodatkami.

  Dobrze że Rockstar zabrało się za karanie oszustów, jednakże myślę że w GTA Online są o wiele więksi oszuści, którzy psują rozgrywkę innym graczom i to nimi powinien się Rockstar zająć na pierwszym miejscu.
   
 6. Cysiek

  Cysiek 1+1=69 ̄ ³ ̄
  Zasłużony

  Dołączył:
  8 Listopad 2012
  Postów:
  10.422
  Polubienia:
  11
  Przecież gwiazdeczki youtube maja inne konto do modów specjalnie pod filmy, w ramach bycia na bieżąco i bycia bezpiecznym :v Spokojnie moga kupic kilka kopii
   
 7. Paul

  Paul Użytkownik

  Dołączył:
  6 Lipiec 2014
  Postów:
  1.430
  Polubienia:
  8
  Piszesz o innym odłamie YouTuberów. Zależy właśnie o czym mówimy. Są tacy, którzy codziennie wypuszczają filmy z GTA Online gdzie bawią się w przechodzenie misji i ogólne sprawdzanie nowych aktualizacji, a są też i tacy, którzy specjalnie pod filmy bawią się modami. W Polsce też się kilku takich znajdzie.

  Oszust, który dodaje sobie w nielegalny sposób pieniądze nie jest w samym sobie zagrożeniem. Dopiero zagraża innym, gdy daje pieniądze komuś, kto ich nie chce. Rockstar dba po prostu o swój interes. Albo zarabiasz pieniądze poprzez przechodzenie misji, albo kupujesz Sharki. Nie dają innej opcji aby móc zarobić. Choć nie wiem czy zabranie pieniędzy oszustowi skłoni go do kupienia za prawdziwe pieniądze wirtualnej gotówki. Może to jakaś zemsta na oszustach? Nie wiem. Wiem, że na pewno w GTA Online są o wiele bardziej zagrażający cziterzy i to nimi powinien się Rockstar zająć.
   
 8. MikserPL

  MikserPL Użytkownik

  Dołączył:
  18 Luty 2014
  Postów:
  751
  Polubienia:
  0
  Hehe, na tym przykładzie widać najbardziej jak R* traktuje graczy. Gdyby zależało im na dobrej grywalności Online to już dawno by nie było modderów latających nad mapą i strzelających z rakietnicy. Ale wygląda na to, że dla twórców GTA - Online stało się tylko krową do dojenia kasy i zamiast likwidować cheaterów, którzy faktycznie psują rozgrywkę to oni wolą zabierać tylko kasę z kont graczy, żeby kupowali Sharki.

  Bo nie oszukujmy się, taki ktoś kto doda sobie 100 milionów niczym nie wadzi innym graczom, a dla przykładu mam w "znajomych" typka, który co prawda nie ma dużo pieniędzy na koncie, ale za to gdy tylko wykombinuje mod menu na nową wersję to sobie trolluje po sesjach i robi już to bezkarnie od prawie początku GTAO na PC.
   
 9. Pilif

  Pilif Użytkownik

  Dołączył:
  11 Sierpień 2013
  Postów:
  861
  Polubienia:
  0
  No dobra, ale w zdecydowanej większości modderzy są agresywni i psują rozgrywkę - znam to z autopsji.

  Wiele razy zdarzyło się że modder przeteleportował się z końca trasy wyścigu do finalnego punktu kontrolnego i wygrał wyścig.

  JA się bardzo cieszę że Rockstar w końcu ich bierze za mordy. Źli mogą być tylko sami modderzy, których to dotyka.

  Jako gracza o old-gena nie obchodzi mnie, szczerze mówiąc, ich los i dobrze im tak.

  Samo GTA Online mogło by żyć bez końca, ta gierka to niemal kopalnia fajnej rozgrywki i R* ma jeszcze dużo pomysłów na nią.
   
 10. karlozp123

  karlozp123 Użytkownik

  Dołączył:
  2 Grudzień 2013
  Postów:
  85
  Polubienia:
  0
Wczytywanie...
Podobne wątki - dobiera się kont
 1. Michun755
  Odpowiedzi:
  0
  Wyświetleń:
  46
 2. LiLiXi
  Odpowiedzi:
  1
  Wyświetleń:
  203
 3. Kacprelop1
  Odpowiedzi:
  0
  Wyświetleń:
  205
 4. FunnyTrevor
  Odpowiedzi:
  0
  Wyświetleń:
  132
 5. Name
  Odpowiedzi:
  2
  Wyświetleń:
  337