[SAMP][RolePlay] Better Life Role Play

Temat na forum 'Serwery SA:MP/MTA' rozpoczęty przez BetterLife, 12 Październik 2017.

 1. BetterLife

  BetterLife Nowy użytkownik

  Dołączył:
  12 Październik 2017
  Postów:
  4
  Polubienia:
  0
  [​IMG]
  Witam!
  Poznajcie Better Life Role-Play - serwer, który ruszył 26 października 2014 roku. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Od początku deklarowaliśmy klimat Godfathera, jest on nadal podstawą na której opiera się cały skrypt, jednak przez te 3 lata które upłynęły odeszliśmy od starych nawyków i idziemy we własną stronę. Nie idziemy na łatwiznę. Otwieramy się na nowe pomysły. Działamy w porozumieniu z graczami.

  Włożyliśmy w ten serwer wiele pracy, serca i ciągle go uzupełniamy czego potwierdzeniem jest skrupulatnie uzupełniany changelog na naszym forum. Nie jest to edytowany Honest ani inny gotowiec ze zrobionymi podstawowymi systemami. W większości jesteśmy ekipą która przetrwała już razem kilka dobrych lat na kochanym SA:MP'ie m.in. na Mieście Życia.​

  Gdzie nas znaleźć?

  WWW: http://blrp.pl/
  IP Serwera: samp.blrp.pl
  Facebook
  YouTube
   
 2. BetterLife

  BetterLife Nowy użytkownik

  Dołączył:
  12 Październik 2017
  Postów:
  4
  Polubienia:
  0
  26 października 2014
  Rok temu pisaliśmy, że dwa lata to bardzo duże osiągnięcie dla nas - dziś minął trzeci rok. Dziękujemy Wam za to, że jesteście. Zgodnie z tradycją przygotowaliśmy dla Was temat ze statystykami i podsumowaniem minionego roku. Znajdziecie go tutaj. Zachęcamy do czytania i komentowania, dziękujemy oraz życzymy jak co roku miłego spędzania czasu na serwerze w dniach urodzinowych jak i w kolejnych latach istnienia naszego serwera.

  [​IMG]
   
 3. BetterLife

  BetterLife Nowy użytkownik

  Dołączył:
  12 Październik 2017
  Postów:
  4
  Polubienia:
  0
  Nowy system rang
  Nadszedł czas na zmiany - dosłownie i w przenośni! :) Dodaliśmy możliwość dynamicznego dodawania i usuwania rang we frakcjach oraz zmieniania ich nazw, wypłat i uprawnień. Poprzedni system oferował 6 rang w organizacji (nie mniej, nie więcej) - obecny oferuje maksymalnie 12, ale to Wy decydujecie z ilu będziecie korzystać. Również pojazdy przypisane dla danych organizacji mogą być regulowane rangami co pozwala na dużą elastyczność. :) Zostały dodane także nowe uprawnienia, takie jak na przykład dodawanie i usuwanie członków frakcji, zmiana rang członkom, zmiana nazw rang frakcji, dostęp do konta bankowego, możliwość pisania informacji rządowych, dostęp do magazynów, konfiskowanie licencji i broni oraz zamawianie towaru (w zależności o jaką frakcję chodzi). UWAGA: Wszystkie rangi obecne do tej pory we frakcjach zostały usunięte.

  Urząd Stanu Cywilnego
  Koniec ze ślubami przy urzędniczce w Urzędzie Miasta. Zgodnie z Waszymi głosami w ankiecie w końcu powstało miejsce specjalnie ku temu przeznaczone, czyli Urząd Stanu Cywilnego, które pozwoli Wam na spokojne odgrywanie ceremonii. Urząd znajdziecie naprzeciwko szpitala Wszystkich Świętych w dzielnicy Market. Zaznaczony został również na Waszej minimapie oraz na mapie serwera.

  To jeszcze nie koniec. Aby zostawić Wam mały niedosyt zapowiadamy, że zmiana systemu rang jest wstępem do kolejnej aktualizacji... Domyślacie się jakiej?

  [​IMG]
   
 4. BetterLife

  BetterLife Nowy użytkownik

  Dołączył:
  12 Październik 2017
  Postów:
  4
  Polubienia:
  0
  All Saints General Hospital
  Renowacja szpitala na Market jest kolejnym krokiem ku nowej aktualizacji. Poprawione zostały zarówno obiekty na zewnątrz szpitala jak i piętra wewnątrz (poza kostnicą, która została dodana niedawno). Niespodzianką jest również dodanie garażu za budynkiem - tymczasowo nieoskryptowanego (wszystko w swoim czasie!). Poniżej efekty naszej pracy. Oprócz obejrzenia screenshotów zachęcamy na odwiedziny osobiście - niekoniecznie na badania. ;)

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
Wczytywanie...
Podobne wątki - [SAMP][RolePlay] Better Life
 1. Mielnik
  Odpowiedzi:
  2
  Wyświetleń:
  194