Daminn
Dołączył:
28 Sierpień 2013
Postów:
194
Polubienia:
1
Punkty za osiągnięcia:
16
Urodziny:
19 Kwiecień 1999 (Wiek: 27)
Strona:
Miasto:
Ełk

Daminn

Użytkownik, 27, z miasta Ełk

    1. GoldGamerOne
      GoldGamerOne
      To jest tylko na PC?Czy działa też na ps4? Liczę na odpowiedź : )
  • Wczytywanie...
  • About

    Urodziny:
    19 Kwiecień 1999 (Wiek: 27)
    Strona:
    http://gta-five.pl/
    Miasto:
    Ełk
    Wersja GTA V:
    Podstawowa PC
    Posiadane gry Rockstar Games:
    • Beaterator
    • Bully
    • Bully: Scholarship Edition
    • Grand Theft Auto
    • Grand Theft Auto: London
    • Grand Theft Auto Advance
    • Grand Theft Auto 2
    • Grand Theft Auto III
    • Grand Theft Auto: Vice City
    • Grand Theft Auto: San Andreas
    • Grand Theft Auto: Liberty City Stories
    • Grand Theft Auto: Vice City Stories
    • Grand Theft Auto IV
    • Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned
    • Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony
    • Grand Theft Auto: Chinatown Wars
    • Grand Theft Auto V
    • L.A. Noire
    • Manhunt
    • Manhunt 2
    • Max Payne
    • Max Payne 2: The Fall of Max Payne
    • Max Payne 3
    • Midnight Club: Street Racing
    • Midnight Club II
    • Midnight Club 3: DUB Edition
    • Midnight Club 3: DUB Edition Remix
    • Midnight Club: Los Angeles
    • Midnight Club: L.A. Remix
    • Oni
    • Red Dead Revolver
    • Red Dead Redemption
    • Red Dead Redemption: Undead Nightmare
    • Rockstar Table Tennis
    • Smuggler's Run
    • Smuggler's Run 2: Hostile Territory
    • Smuggler's Run: Warzones
    • State of Emergency
    • The Italian Job
    • The Warriors
    • Trasher: Skate and Destroy
    • Wild Metal
    Imię:
    Damian
    Województwo:
    Warmińsko-mazurskie
    GG:
    46563204
    Skype:
    daminnpl
    Social Club:
    Daminn67
    Steam:
    DaminnPL
    PlayStation Network:
    Dam-inn_PL
    Aktywny gang:
    The Agency PL [OWCA]
    [align=center]Witaj! Jestem Damian, mam 16 lat, pochodzę z Ełku, taka średnia miejscowość na warmii i mazurach. Słucham klasycznego rocka i niektórych kawałków dubstepu, staram się być tolerancyjny i przyjazny dla swojego otoczenia. Pozdrawiam! :)[/align]

    Sygnatura

    [align=center]Dołącz już teraz!
    [​IMG][/align]